O FIRMIE 

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Alternatywne akrylowe PETG/PCTG

ETG/PCTG to niekrystaliczny kopoliester (podczas gdy Coca Cola lub butelki z oczyszczoną wodą to krystaliczny poliester, powszechnie określany jako PET, przetwarzany w trzystopniowej procesie wtrysku). Podczas procesu produkcji stosowanie 1,4-cykloheksanodimetanolu (CHDM) zamiast pewnej ilości glikolu etylenowego może zapobiec krystalizacji, poprawiając w ten sposób produkcję i przejrzystość.

2021-06-26 Zobacz więcej

Analiza procesu formowania wtryskowego tworzyw sztucznych PET

Proces formowania wtryskowego tworzyw sztucznych PET jest jednym z ważnych procesów w przetwórstwie tworzyw sztucznych. W przypadku plastikowych butelek PET w większości przypadków zakłady pakowania z tworzyw sztucznych będą wykorzystywać rozdmuchiwanie do produkcji i przetwarzania, ale technologia formowania wtryskowego ma specjalne zalety przetwarzania. W przypadku formowania wtryskowego PET technicy muszą wziąć pod uwagę wiele czynników w następujący sposób.

2021-06-26 Zobacz więcej

Zielona przyszłość opakowań kosmetycznych

W przypadku produktu kosmetycznego konsumenci są niewątpliwie zaniepokojeni produktem; Jednak opakowanie kosmetyków faktycznie zebrało wiele wysiłków ze strony producentów, a nawet stanowi znaczną część cen produktów. Biorąc za przykład rok 2015, wielkość rynku chińskiego przemysłu opakowań kosmetycznych wynosi około 25,67 miliarda juanów. W kwartale 2016 r. Skala rynkowa chińskiego przemysłu opakowań kosmetycznych osiągnęła 6,69 mld juanów, osiągając przychody operacyjne w wysokości 5,46 mld juanów i łączny zysk w wysokości 330 mln juanów. Według Visiongain, brytyjskiej firmy świadczącej usługi doradztwa w zakresie informacji biznesowych, międzynarodowy rynek opakowań kosmetycznych ma osiągnąć w 2016 r. 32,4 mld USD.

2021-06-26 Zobacz więcej

Ile wiesz o kosmetycznych butelkach do pakowania?

W branży kosmetycznej, ze względu na specjalną konstrukcję butelek perfum, nie ma niewielu ludzi, którzy kupują beczki, ale perły. A specjalne projekty mogą rzeczywiście pogłębić wrażenie konsumentów na produktach. Konsumenci, zwłaszcza kobiety, mają pewne emocjonalne odwołania do produktów do pewnego stopnia, w tym kosmetyki, które spełniają estetyczne wzornictwo i przyciągają uwagę. Ten projekt nieświadomie sprawia, że ludzie są skłonni zapłacić. Obecnie większość butelek do pakowania kosmetyków na rynku to szklane butelki i plastikowe butelki, a kilka to butelki papierowe i metalowe. Dziś mówimy głównie o szkle i plastiku.

2021-06-26 Zobacz więcej

Zobacz więcej