PRODUKTI

skatīt vairāk

NEWS

Alternatīva akrila petg/pctg

Etg/pctg ir nekristālisks kopoliesters (kamēr coca cola vai attīrītas ūdens pudeles ir kristālisks poliesters, ko parasti sauc par pet, apstrādāts ar trīs pakāpju injekcijas vilkšanas procesu). Ražošanas procesa laikā, izmantojot 1,4-cikloheksandimetanolu (chdm), nevis noteiktu daudzumu etilēnglikolu, var novērst kristalizāciju, tādējādi uzlabojot ražošanu un caurspīdīgumu.

2021-06-26 skatīt vairāk

Pet plastmasas iesmidzināšanas procesa analīze

2021-06-26 skatīt vairāk

Kosmētikas iepakojuma zaļā nākotne

Kosmētikas produktam patērētāji neapšaubāmi ir bažas par produktu; tomēr kosmētikas iepakojums faktiski ir savācis daudz centienu no ražotājiem, un pat veido ievērojamu daļu produktu cenu. Ņemot 2015 kā piemēru, ķīnas kosmētikas iepakojuma nozares tirgus lielums ir aptuveni 25,67 miljardi juaņu. 2016. gada ceturksnī ķīnas kosmētikas iepakojuma nozares tirgus mērogs sasniedza 6,69 miljardus juaņu, sasniedzot 5,46 miljardus juaņu darbības ieņēmumus, un kopējais peļņa bija 330 miljoni juaņu. Saskaņā ar visiongain, britu biznesa informācijas konsultāciju pakalpojumu uzņēmums, starptautiskais kosmētikas iepakojuma tirgus paredzams sasniegt 32,4 miljardus asv dolāru 2016. gadā.

2021-06-26 skatīt vairāk

Cik daudz jūs zināt par kosmētikas iepakojuma pudeles?

Kosmētikas nozarē smaržu pudeles īpašā dizaina dēļ nav maz cilvēku, kas pērk mucas, bet arī pērles. Un īpašu dizainu patiešām var padziļināt patērētāju iespaidu par produktiem. Patērētājiem, it īpaši sieviešu patērētājām, ir zināmas emocionālās apelācijas uz produktiem zināmā mērā, tai skaitā kosmētikām, kas atbilst estētiskajam dizainam un piesaista uzmanību. Šis dizains neapzināti padara cilvēkus gatavus maksāt. Šobrīd lielākā daļa kosmētikas iepakojuma pudeles tirgū ir stikla pudeles un plastmasas pudeles, bet dažas ir papīra pudeles un metāla pudeles. Šodien mēs galvenokārt runājam par stiklu un plastmasas.

2021-06-26 skatīt vairāk

skatīt vairāk